• An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

No kā tiek ražotas Mobile Home mājiņas?

Mobile Home ražo no dubultpaneļiem (sendviča tipa), kuri tiek stiprināti pie viengabalaina metāla vai koka rāmja un siltināti ar termoizolācijas materiālu, bet ārpuse pārsegta ar krāsotu alumīnija profilu un/vai dekoratīviem koka paneļiem.


Konstrukcijas elementi

 

 

1Skārda jumts ar plastizola segumu

2 Papildus siltinātājs

3 Siltinātājs

4 Nesošā konstrukcija

5 Skaidu plate

6 Tapetes

 

 

 

1Ārējais apšuvums ar koka imitāciju

2 Papildus siltinātājs

3 Siltinātājs

4 Nesošā konstrukcija

5 Skaidu plate

6Tapetes

 

 

 

 

 

1 Nesošā konstrukcija

2 Siltinātājs

3 Izolācijas plēve

4 Laminētā grīda

5 Augstvērtīgs grīdas paklāju segums uz oderes


Iekšpusē izmantojamo materiālu kvalitāte, iebūvētās mēbeles, stacionārās komunikācijas - viss tas nodrošina komfortu cauru gadu. Mobile Home māja domāta 30 - 40 gadu ekspluatācijai. Mājām, kas jau bijušas lietošanā (agrāk apdzīvotas) ekspluatācijas laiks attiecīgi saīsināts.


Vai ir iespējams dzīvot Mobile Home ziemā?

Pateicoties konstrukcijai, kas zināmā mērā atdarina termosa principu, kā arī izmantojot atbilstošo siltināšanas koeficientu, Mobile Home spēj saglabāt pietiekamu siltumu iekšpusē līdz pat – 30oC āra temperatūrai. Tādos mājokļos dzīvo ļaudis valstīs, kur ir Latvijai līdzīgi klimatiskie apstākļi (Zviedrija, Dānija, Igaunija, Lietuva, Polija).


Vai Mobile Home atbilst drošības prasībām?

Mobile Home tipa mājas tiek ražotas specializētos Lielbritānijas uzņēmumos. Šis mājoklis atbilst visām Eiropas un pasaules drošības standartu prasībām. Turklāt māju lielākā daļa ir apgādāta ar ugunsdzēsības signalizāciju. Atkarībā no izvietojuma, iespējams aprīkot Mobile Home gan ar centrālo (a signāla nonākšanu uz apsardzes pulti), gan ar autonomo signalizāciju (automobiļa analogs).

Cik cilvēku dzīvošanai paredzēts Mobile Home mājoklis?

Atkarībā no mājokļa gabarītiem, guļamistabu un sanitāro mezglu skaita tajā var ērti dzīvot no 3 līdz 6 cilvēkiem.

Kur drīkst uzsliet Mobile Home?

Tā kā Mobile Home nav nekustamais īpašums, tā uzstādīšanai nav nepieciešami īpaši dokumenti, kas būtu atkarīgi no zemes izlietošanas veida. Tā var būt gan dārzkopības biedrība, rūpnieciskais rajons, privātā zeme, mežs, ezera. upes vai jūras krasts – kur, bez šaubām, Jums jāvienojas par zemes nomas jautājumiem un komunikāciju izmantošanu ar organizāciju, kurai pieder Jūsu izvēlētais zemes gabals.


KĀ ĪSTI BŪTU JĀVEIC JAUNĀS MĀJAS PIRKUMS

Lai pasūtītu māju, Jums ir nepieciešams vai nu piezvanīt uz kādu no kontaktos norādīto tālruņa numuru, vai arī aizrakstīt uz elektronisko pastu, formulējot prasības, kuras jums šķiet atbilstīgas: mājas platība, guļamistabu skaits, plānojums, mēbeļu krāsa, pasūtījuma steidzamība, cenu diapazons. Mēs saistīsimies ar Jums telefoniski un izsūtīsim pa elektronisko pastu to modeļu fotogrāfijas un specifikācijas, kas atbilstu Jūsu interesēm.

.

Pēc mājas modeļa izvēles un vienošanās par cenu, mēs izsūtīsim Jums pa e-pastu vai faksu Mūsu parakstīto līgumu par Mājas piegādi.

Saņemot līgumu, Jūs to parakstāt, veicat pirmo iemaksu 50% apmērā no kontrakta summas bankas pārveduma veidā un atsūtat mums pa e-pastu vai faksu Jūsu parakstītā līguma un maksājumu dokumentu kopijas. Pēc iemaksas saņemšanas mēs sākam veidot pasūtījuma un atbilstošo dokumentu noformēšanu, kas ir nepieciešami Jūsu izvēlētās mājas saņemšanai. Gadījumā, ja noliktavā Jūs interesējošā modeļa nav, tas tiks izgatavots 4 –6 nedēļu laikā. Pēc tam mēs izsūtīsim Jums vai nu pa e-pastu, vai nu faksu to dokumentu kopijas, kas apstiprina Jūsu tiesības uz Mājas īpašumu. Pēc Mājas piegādes un novietošanas iepriekš norādītajā vietā Jūs triju bankas dienu laikā iemaksājat atlikušo naudas summas daļu mūsu norēķinu kontā attiecīgi izsūtot mums pa e-pastu vai faksu maksājuma dokumentu kopijas.